^Наверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Виробництво сучасних засобів дезінфекції

Лише західно-європейські складові

Контроль якості на всіх стадіях виробництва

Універсальний дезінфікуючий засіб "Кристал"

(044) 227-70-50, (067) 352-52-02, (050) 843-65-28

Get Adobe Flash player

Шановні гості,

Раді вітати Вас на нашому сайті!

 

В умовах сьогодення кожне підприємство намагається максимально оптимізувати свої витрати, в тому числі і на санітарні заходи, але без втрати показників якості власної продукції. Не має значення, чи це м’ясопереробний завод чи супермаркет, лікарня чи машина «швидкої», скрізь, де є необхідність проводити санітарно - дезінфекційні заходи, відповідне підприємство хотіло б проводити їх якомога дешевше, швидше і без зупинки «виробничого» процесу.

 

Чому це важливо саме для Вас?

Ми впевнені, що і Ви зараз шукаєте рішення для свого підприємства, так-як знаєте, що підприємства та організації які нехтують питаннями санітарії та дезінфекції, так само як і ті, що використовують занадто дорогі та низько ефективні засоби, ризикують втратити конкурентоздатність власної продукції та зрештою піти з ринку. А в бюджетній сфері (у лікарнях, поліклініках, тощо) при перевірці, наприклад КРУ, відповідні працівники можуть нести і особисту відповідальність.

 

Як же знайти правильне рішення?

Зменшити витрати на санітарні та дезінфекційні заходи можливо лише використанням сучасних засобів із низькою ціною літра робочого розчину. І в той-же час такі засоби мають бути достатньо малотоксичні, щоб «виробничий» процес зупинявся короткочасно або не зупинявся взагалі.

 

Де ж знайти такий засіб?

Сьогодні на ринку безліч засобів, деякі із них достатньо сучасні. Є, наприклад, дешеві хлорні засоби, але вони досить токсичні, викликають гострі подразнення очей і органів дихання. Є досить низько токсичні засоби з використанням ЧАС, таких як бензалконій хлорид, але їх ефективність, а отже і ціна літра робочого розчину зовсім не конкурентна. Досі є на ринку дорогі і дуже токсичні засоби, де використовується глутаровий альдегід, їх використання сьогодні є сумнівним навіть для хімічної стерилізації. Загалом, більшість засобів на ринку імпортні, тому їх ціна ніяк не може бути дешевою та конкурентною. Можливо, Ви перепробували цілий «список» засобів і можете самостійно називати їх плюси і мінуси.

Ми достатньо давно працюємо на ринку деззасобів і знаємо, що кожен із них має свої недоліки. Тому ми сьогодні пропонуємо Вам засіб свого власного виробництва.

 

Чому саме Кристал?

Дезінфікуючий засіб «Кристал» є низько токсичним (безальдегідний, безхлорний, безалергійний засіб, який можна застосовувати у присутності людей і в т.ч. дітей без засобів індивідуального захисту), має широкий спектр дії (засіб ефективний для поверхонь та інструментів проти плісняви, туберкульозу, пташиного і свинячого грипу, гепатиту, герпесу, ВІЛ, тощо, є спороцидна активність, в т.ч. режим стерилізації), має пролонговану дію.

І найголовніше.

Кристал це найбільш дешевий та економічний засіб на ринку України!

Ціна 1 л. робочого розчину 6,9 коп. по бактеріальній інфекції, 69 коп. при обробці від плісняви, а для стерилізації всього 17,25 грн.

Це найнижчі ціни в Україні!

І це при тому, що наш засіб виготовляється із використанням лише західно-європейських складових, тобто «Кристал» - це дешевий і якісний засіб одночасно.

Універсальний деззасіб «Кристал» зареєстрований в установленому порядку і має всі необхідні документи. Ефективність засобу багаторазово перевірено як у медичних закладах і їх лабораторіях так і у харчопереробних цехах. Нашими партнерами є лікарні,  харчопереробні заводи, мережі супермаркетів і цілий ряд інших підприємств та організацій, що вже оцінили переваги нашого засобу.

Пропонуємо і Вам випробувати «Кристал» вітчизняного виробництва на своєму підприємстві і особисто переконатися у його якості, ефективності та економічності.

Для оптових клієнтів діє гнучка система знижок, постійно діючих акцій та спеціальних пропозицій.